Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

"Театр-це не просто вид мистецтва"

Опубликовано : 19-04-2014, 22:13 | Категория: Новости

19 апреля 2014 0

Допомогти людині, що потрапила в біду. Глядачі дуже тепло сприйняли це подання.

 

Геннадій Волноходец (Бондаренко), Денис Пономаренко і Вадим Карастелев є випускниками Міжнародної програми стипендій Фонду Форда. Серед глядачів, які прийшли на виставу, були й інші випускники стипендіати Програми, які підтримали акцію Геннадія.

 

Геннадій Волноходец (Бондаренко):

 

«Відрадно, що відгукнулося стільки людей, і зал добре сприймав гумор і в цілому спектакль, про що говорять овації в фіналі».

 

Андрій Пушкарьов (стипендіат Міжнародної програми стипендій Фонду Форда):

 

«Я безмірно радий, що відвідав виставу, він справив на мене дуже сильне враження. Тут недостатнім буде просто слово "сподобався" - він насправді надовго запав у душу. Я дуже радий, що познайомився з людьми, які хоча і мають фізичні обмеження, але в душі набагато сильніше більшості з нас. Я просто схиляюся перед творчістю Геннадія та його театру. Це чудові люди з відкритою душею і дуже великим шляхетним серцем».

 

Марина Зыбайло (стипендіат Міжнародної програми стипендій Фонду Форда):

 

«Ми часто задаємося глобальними, філософськими питаннями про сенс життя, любові, свого призначення в цьому світі і, як правило, ми незадоволені тим, що відбувається навколо нас, ми незадоволені собою і оточуючими, звинувачуємо у всіх проблемах когось і чекаємо, що хтось все влаштує в цьому житті так, як нам сподобалося б. Але завдяки Фонду Форда, навколо якого об'єднуються люди, які не нарікають на життя, а діють - питання про своє призначення в цьому житті знаходять конкретні відповіді.

 

У цій складній ситуації, яка виникла з нашим колегою Вадимом Карастелевым, ми вкотре відчули, що ми - це єдине ціле, ми можемо об'єднатися, ми можемо допомогти один одному, особливо, коли ініціаторами стають такі мужні, цілеспрямовані, сильні люди як Геннадій Волноходец, знайшов спосіб конкретної допомоги своєму другові. Незвичайний талант, втілений у виставі «Дівчина і Кентавр», який нам пощастило подивитися - дає нам можливість багато чого переосмислити, про що подумати і цінувати життя не тільки такою, яка вона є, а прагнути робити її краще і краще і не тільки для себе».

 

 

 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...