Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

Ліквідація підприємства

Опубликовано : 12-04-2014, 18:11 | Категория: Новости

12 апреля 2014 0

Процедура ліквідації підприємства не так проста, як може здатися на перший погляд. Це трудомістка робота з безліччю підводних каменів. Наша компанія надає послуги по ліквідації підприємств усіх форм власності, представляючи Ваші інтереси при всіх перевірках у всіх органах державної влади.

 

Отже, до ліквідації підприємства радимо підготуватися заздалегідь. Найкращим варіантом для початку процедури є відсутність кредиторської та дебіторської заборгованості, відсутність найманих працівників та анулювання боргів по заробітній платі, в т.ч. податкових та інших зобов'язань. Засновники (власник) підприємства загальними зборами приймають рішення про ліквідацію підприємства і початку цієї процедури.

 

Обирається голова ліквідаційної комісії і її склад (члени ліквідаційної комісії). Слід зазначити, що в протоколі зборів обов'язково зазначаються строки процедури ліквідації, дані голови та членів ліквідаційної комісії в т.ч. їх індивідуальні податкові номери.

 

Далі з даним протоколом необхідно звернутися до державного реєстратора для внесення запису в єдиний державний реєстр підприємств і організацій України про рішення засновників (власника) юридичної особи, про ліквідацію підприємства. Після чого ліквідаційна комісія повинна здійснити дії по стягненню дебіторської заборгованості, якщо така є і письмово повідомити кожного з боржників про припинення юридичної особи.

 

Як говорилося вище, в ідеалі, вже до початку процедури, вирішити всі питання щодо дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства оскільки в подальшому це може обернутися затягуванням термінів процедури ліквідації.

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...