Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

Вчені довели, що музика може зробити людину успішною і здоровою

Опубликовано : 2-10-2013, 23:12 | Категория: Новости

Вчені довели, що музика може зробити людину успішною і здоровою

02 октября 2013 0

Вчені давно довели, що музика здатна значно впливати на фізичні та розумові можливості людського тіла. Нижче представлені основні сфери людського життя, де музика проявляє свої самі позитивні впливи.

1. Музика покращує когнітивну функцію

Дослідження вчених показали, що прослуховування класичної музики перед виконанням важливих завдань або здачею складних іспитів, покращує когнітивні функції у людини. Зокрема у випробовуваних покращилися мовні навички, навички швидкочитання, вирішення просторових завдань, вербального спілкування, кількісного аналізу, концентрації, пам'яті і моторних функцій.

Крім того, студенти, які перед іспитом слухали класику, отримали більш високий бал, ніж їх одногрупники.

2. Музика покращує міжособистісні відносини

Прослуховування музики значно впливає на настрій. Стиль музики визначає поведінку слухача в суспільстві, і його сприйняття навколишньої дійсності. Ті люди, які слухають веселу музику, більш позитивно сприймають будь-які життєві ситуації, ніж ті, хто віддає перевагу депресивний і меланхолійне музичний супровід.

3. Музика допомагає в лікуванні

Вчені проводили дослідження, впливаючи музикою на пацієнтів, які страждають інсультами, епілепсією або вадами розвитку. У всіх випадках музичної терапії відновлення після медичного лікування йшло найбільш швидкими і успішними темпами. Вчені з'ясували, що музика благотворно впливає не тільки на мозок, а й на весь організм людини. Класична мелодія допомагає зняти стрес, втому і стимулює гармонійну роботу всього організму.

4. Музика підвищує ефективність роботи

Прослуховування музики стимулює деякі ділянки головного мозку. При чому важливо відзначити, що ця стимуляція має довгострокову дію і благотворно впливає на роботу мозку в цілому. Таким чином, прослуховування музики робить людину більш енергійним, і він досягає поставлених цілей швидше і ефективніше.

 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...