Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

Стево Жігон. "Монолог про театр"

Опубликовано : 27-08-2014, 00:31 | Категория: Статьи

27 августа 2014 0

Стево Жігон. "Монолог про театр"

Відомий сербський актор, режисер, сценограф Стево Жігон ділиться своїми досвідом, поглядами, відкриттями і таємницями в галузі театрального мистецтва.

 

Вихований на системі Станіславського, він став продовжувачем і захоплено розповідає про те, як це трапилося в його житті. Розвиваючи теорію сценічного мистецтва великого майстра, він вводить таке поняття, як "парадокс Станіславського", пропонує свої спостереження за собою-актором і іншими майстрами на сцені, а також сценічними розробками "Отелло" Шекспіра, "Чайка" Чехова, "Бісів" Достоєвського та інших не менш відомих творів.

 

Режисер і сценограф, він ставив п'єси на сценах різних театрів світу, в тому числі і в Москві.

Написана легко і емоційно, книга буде цікава не тільки фахівцям, але й широкому колу читачів.

У Росії книга публікується вперше.

 

Не раз доводилося чути, що Малий театр "з'їдає" режисерів. Тим не менше я повинен сказати, що хороші режисери завжди з задоволенням працюють у Малому театрі і навіть, як не дивно, залишаються після цього в живих.

 

Інша справа, що не кожен режисер вміє завоювати довіру актора, знайти з ним спільну мову - адже Малий театр завжди славився сильної трупою і глибоко вкоріненими традиціями.

 

Але режисер Стево Жігон, поставив в Малому театрі "Агонію" В. Крлежи, назавжди залишив у серцях його артистів саму добру пам'ять. Може бути, не в останню чергу це пояснюється тим, що він і сам артист, провідний артист Югославського драматичного театру, який зіграв безліч ролей західного і російського репертуару, і його творчий почерк близький російської театральної школи.

 

Если у вас случилась какая-то поломка, и вам необходим мастер на час, это не проблема, ведь компания «Ломастер-Спб» сможет помочь в этом вопросе и пришлет квалифицированного специалиста. Можете быть уверены, что услуги вас вполне устроят, так как цены приемлемы и доступны. Обращайтесь, здесь работают только профессионалы. 

 

 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...