Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

Бути у русі

Опубликовано : 8-06-2014, 15:16 | Категория: Статьи

08 июня 2014 0

...Він розповідає про шкипер, який більше не плаває. Шкіпер не старий, але перемогла вимога дружини завжди бачити його в колі сім'ї. А моряк сумує за рокотом хвиль і криками чайок, і сниться йому шторм...

Нехитра начебто історія. Але оповідач - народний артист РРФСР, лауреат Державної премії СРСР Олег Табаков - наситив її такими несподіваними свіжими і дуже ємними деталями, що майже фізично відчуваєш тугу людини, якого близькі і дуже люблячі люди позбавили найголовнішого в житті... Він знав цього чоловіка і тепер співчуває йому, але, чужий песимізму, раптом пустотливо, табаковски посміхнувшись, пропонує каскад несподіваних, а часом і смішних розв'язок сумної історії...

Я дозволив собі цей приклад, бо він, мені здається, є показовим для характеристики щедрого художнього і людського обдарування Ольга Табакова. Воно дає йому можливість у, здавалося б, приватних випадках розгледіти серйозні закономірності, блискуче, легко і переконливо розповісти про них зі сцени чи з екрану.

Однак шлях до майстерності такого рівня не буває вистелена одними трояндами. Досконалість вимагає постійного, як служба, систематичної праці. Повторити цю, загалом-то, лежить на поверхні істину змушує невичерпний ні на один день потік листів до редакції. Із завидною постійністю пошта приносить ось такі, наприклад, послання:

«Дорога редакціє! З самого малого віку я вирішила стати актрисою. У мене точена фігурка, мелодійний голосок. Я добре виглядаю у блискучій сукні, можу говорити на різні голоси, зображуючи різних тварин. Думаю, що грати образи різних людей я б змогла з приголомшливим успіхом. Як швидше стати актрисою і почати радувати багатьох глядачів. Куди для цього звернутися?»

Можна, звичайно, просто відмахнутися від подібних листів. А Олег Павлович каже:

- Мені теж приходить чимало таких листів. Але я розглядаю багато з них як свідчення справді всенародної популярності нашої професії. Пригнічує в цих листах непохитна впевненість, що мистецтво, мовляв, існують якісь манівці. Бажання без особливих клопотів пробитися, як висловлюються автори, актори або актриси. Адже і для чого? Для того, щоб жити, як їм здається, «легкій і веселій життям».

Чому так вкоренилися у якоїсь частини глядачів подібні уявлення? Виною тут напевно, і легковажні виступи декого з колег, які люблять розповідати про невдалий вступі на акторський факультет. Мовляв, світила визнали бездарним, а ось я який насправді! Від таких на перший погляд, жартівливих, а насправді нестримно хвалькуватих промов, і виникає ілюзія легкості, доступності «храму мистецтв» для будь-якого і кожного, коли володіння «витонченою фігуркою і блискучим сукнею» змушує цілком дорослої людини всерйоз вважати, що цього достатньо для того, щоб «грати образи різних людей».

 

Обустраивая ванную комнату, в первую очередь необходимо позаботится о сантехнике, которая играет важную роль в этом помещении. Интернет магазин может представить вашему вниманию большой ассортимент выбора, здесь и раковины, и умывальники и ванны акриловые Neon, и все это по доступным и приемлемым ценам. Будьте уверены, что такими покупками вы всегда останетесь довольны. 

 

 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...