Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

«Академія Руху»: Експерименти нового покоління

Опубликовано : 15-01-2014, 18:26 | Категория: Статьи

15 января 2014 0

Ввечері, 16 вересня, глядачів тут чекало багато несподіванок з низки вражаючих, навіть незважаючи на стало вже традиційним новаторство театру «Академія Руху».

Що ж виділити як головну несподіванку? Безперечно, навіть маленькою революцією можна назвати, те, що театр, сценічним володарем якого всі 12 попередніх творчих сезонів залишалося мистецтво пластичного руху, раптом заговорив. Але і це - лише частина вражаючого відкриття. Сміливість першої «мовний» постановки взяв на себе представник молодого покоління, але прямий послідовник наполегливо рухаються вперед засновників театру - Олександра і Антоніни Бєльських. Це їхній син Сергій, про який наші співрозмовники скажуть сьогодні заслужено добрі слова.

 

Своєю першою режисерською роботою Сергій разом з такими ж молодими друзями-акторами зробив навіть не один, а кілька сміливих кроків у досі театру невідоме. Прем'єра «Пригоди ведмедиків панда» - не просто перший промовистий спектакль, де, до речі, герої французького драматурга Матея Вішнека звертаються один до одного - і нам, глядачам, - українською мовою.

Режисер-педагог Київського національного університету культури і мистецтв, Володимир Федоров:

«З 1995 року триває моє знайомство з чудовими театральними трудоголіками - Олександром і Антоніною Більськими. Я захоплююся тим, що їх театр, незважаючи ні на які катаклізми, стоїть і розвивається - єдиний в Україні, не мають собі подібних. І ви, криворіжці, найбагатші люди, якщо у вас є такий театр.

 

Одне з головних достоїнств театру Бєльських - уміння виховати своїх акторів, наділивши їх усім багатством сценічної виразності. Молодий постановник цієї вистави - п'ятикурсник Київського Національного університету культури і мистецтв Сергій Бельський - можна сказати, з молоком матері увібрав складну естетику жанру пластичної драматургії. Його батько, заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський вже прославився втіленням в цьому жанрі творів Тараса Шевченка, Лесі Українки, а тепер, як я знаю, готується доторкнутися до творчості трагічного буревісника української культури - Василя Стефаника. Театр постійно набирає обертів, не зупиняється у своєму розвитку.

 

Найголовніше, що дуже відчутно і в сьогоднішній прем'єрі, «Академія Руху» творить натхненно і трепетно. Фаїна Раневська якось сказала в одному з своїх телевізійних інтерв'ю: «З театру пішла шанобливість». А цей театр у своїй творчості моделює простір людської трепетання. У настільки неподдающемся звичайним, земним уявленням просторі і зустріти герої сьогоднішнього спектаклю - два людини, так необхідні один одному. Це вистава-твір. Коли молоді актори беруться за таку роботу, що ще не все втрачено».

 

Якщо вас цікавить сайт, на якому є безліч оголошень купівлі-продажу, тоді тут http://ukrbbs.vn.ua/ ви зможете знайти все, що вам необхідно. Або ж скористатися цією дошкою оголошень для продажу уже не потрібних, але якісних вам речей. Ціни низькі, тому кожен зможе купити те, що необхідно.  

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...