Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

«Все пізнається на межі життя і смерті»

Опубликовано : 25-11-2013, 16:51 | Категория: Статьи

25 ноября 2013 0

Перефразовуючи відомий вислів, можна сказати, що якщо світ сміється, значить, він прощається з минулим. Тоді якщо світ замислюється, то - спрямовується в майбутнє?

Сміх допомагає нам простити те напруження, яке створило нам минуле. А в русі вперед допомагає духовний ріст. Рухатися вперед, постійно сміятися, дуже складно. Це можна робити на привалі. Гумор - це та ступінь антистрес, яка допомагає нам жити. А що стосується більш глибокого твору, то сміх не перешкода. Але людина має відчувати особливий стан, який може дати лише література, драматургія, музика, живопис. Крім того, що ми здатні сміятися над своїми помилками, ми повинні ще й пізнавати світ. А він нескінченний. Він складніше того матричного, коміркового пристрою, яке всім нам нав'язують.

Із заявлених в афіші вистав «Остання стрічка Креппа» - адже, хоч і сприйнята нашим глядачем, все ж найскладніша...


Я давно мріяв поставити вистава-монолог. Сьогодні настав час думати, аналізувати. З цієї точки зору «Крепп» - це погляд у минуле через майбутнє. Втрачені ілюзії, і після цього - підведення підсумків: «в мені горить інший вогонь».


Спектакль не тільки складний, але і дуже глибокий. Чому в драматичних театрах часто виходять лінійні вистави? Там деколи лише озвучують текст. Звуковий і зоровий ряди нашої вистави співзвучні філософії драматурга.

 

 Взагалі-то для режисера, за великим рахунком, все одно, в якому жанрі втілювати свій задум: у драмі, опері, балеті, вуличному балагані. Тоді питання: «Остання стрічка Креппа» сьогодні для цього підходить найбільше? - Ти сам відповів на нього. Режисер, як організатор процесу, який в собі організовує головну надзавдання будь-якого твору, в будь-якому жанрі, все одно трансформує через себе те відчуття світу, що володіє їм у даний момент. І що б він не ставив сьогодні, воно повинно бути зрозуміло і співзвучно глядачеві. - Тобто, кожному витвору свій час?

Точніше - проблем, позначеними в ньому, які співзвучні сучасникам. В нашому спектаклі важливо те, що я у відчуттях дуже співзвучний з тим, про що говорить Беккет. З іншого боку, тут піднята проблема втрачених ілюзій. Тому що людина сьогодні самотній, як ніколи: соціум створює для цього всі умови.

 

Если вас интересует дверная фурнитура для раздвижных дверей, и вы желаете приобрести все что вам необходимо по разумной цене, тогда на сайте http://zamki.kh.ua/ вы как раз подберете все вам необходимое. Цены вас действительно приятно удивят.
 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...