Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

“Все ж мені вас шкода трішки”, або “Магія театру ”Академія руху”

Опубликовано : 25-11-2013, 16:45 | Категория: Статьи

25 ноября 2013 0

Обернувшись, я побачив самотній ланцюжок слідів, від мене до самого будинку. Лінія слідів хитромудро вихлялась з боку в бік. Що не кажи, а ходити по прямій - не таке вже просте заняття...

Харукі Муракамі, “Полювання на овець”

Про магію театру

У цьому театрі спектаклі йдуть трохи більше години. За цей короткий період глядач не встигає передумати, переосмислити своє життя - не вистачає часу. Він розгублений в самому своєму існуванні; він підхоплений вихором; його кружляє вітер, який “на всьому білому світі”; його несе нестримно, безупинно, часто - до безодні.

У цьому театрі грають вистави, в яких немає пауз - такого смислового простору, де б глядач встигав “на відстані” розгледіти щось більше, ніж просто дію на сцені. Режисерові на ці паузи не вистачає сценічного часу, а приголомшеному глядачеві - сил, щоб пережити хоча б чуже життя. Але прийшов в театр є час - після вистави, прийшовши в себе, перетерти в пам'яті все, до останньої мізансцени, і спробувати вступити в нові стосунки з життям і театром.

“Академія” сповнена загадок. Чим їх більше, тим більше народжується питань, на які глядачеві треба шукати відповіді. А це означає, що потрібно знову і знову йти в театр, щоб переконається в тому, що: в магії, яка живе всередині храму Мельпомени, - всі питання і всі відповіді.

Втім, одну загадку глядач напевно відшукав: магія театру - в самому Майстрові, що належать до тієї категорії людей, навколо яких перетворюється простір і не тільки художнє. Люди в залі, актори на сцені починають по-іншому себе вести, по-особливому думати... Одним словом - ма-ги-я...

Друга розгадка - у тому, що він, театр, охолоджується, продувається всіма сезонними вітрами нашого лихоліття, продовжує залишатися храмом мистецтва. Театр “Академія руху” подібний до любові. Він ранить душу, він залишає на тілі синці, але цей біль - живе свідчення того, що життя не припинила своєї течії, що вона стукає в двері, що подолання відсталості, перешкоджання мертвому плісняві є виправдання нашого існування.

Третя, але не остання розгадка - у тому, що, будучи театром пластики - руху, танців, жесту, міміки - і неодмінно музики, він творить диво в рамках класичного театру і вважає своїм обов'язком заявити глядачеві про брак повітря, доброти, яка стала причиною людського вимирання.

 

Есть отличная возможность приобрести очки RayBan по приемлемой и разумной цене. На сайте http://www.rb.ua/ вы сможете найти всю необходимую вам информацию и выбрать те очки, которые вам больше всего понравились, а мы в свою очередь сделаем все, чтобы вы остались довольны приобретенной покупкой. 

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...