Джозеф Манкевич

Жизнь в театре — всего лишь один сезон, а сезон — это целая жизнь.

Оскар Уайльд

Истинный драматург показывает нам жизнь средствами искусства, а не искусство в форме жизни.

Василий Ключевский

Скучен театр, когда на сцене видишь не людей, а актеров.

Справки по телефону:

(542) 22-10-17

«Почуття власної важливості»

Опубликовано : 25-11-2013, 16:31 | Категория: Статьи

25 ноября 2013 0

Чи Часто ти, дорогий читачу, замислюєшся про власну значимість? Що саме сьогодні, зараз світ без тебе буде позбавлений гармонії, він стане неповним? І що близькі або зовсім не знайомі тобі люди без тебе будуть позбавлені щастя спілкування з тобою? Я вже не кажу, щоб про твою значущості думав хтось інший...

 

Марк Бернес свого часу заспівав не тільки про шаланди, повні кефалі, але і дуже глибоку, спокійну пісню про те, що тут (в цьому світі, навколо нас) нічого б не було, «коли б не було мене». Люди мистецтва, за великим рахунком, і визнані (тобто це їх покликання) постійно говорити нам про це, щоб підтримувати в собі і в нас почуття власної важливості. Як співається в іншій пісні, на слова Євг. Євтушенко, «вільхова сережка, легка, ніби пухова...Але сдунешь її - все виявиться в світі не так. І здається, що життя не така вже ж дріб'язкова, коли не схожа на щось - просто дрібниця».


Режисер Олександр Бєльський - один з таких діячів мистецтва. Його театр «Академія Руху» в минулому сезоні відзначений сім'ю лауреатскими дипломами.

 

Театральна громадськість, і в першу чергу його колеги, захоплюючись грою його колективу (велика частина виконавців у якому - вихованці майстер-класу Бєльського, діти), разом з тим задається питанням: «Чому ці діти незмінно домагаються успіху, обходячи імениті театри?» відповісти на нього, а заодно і поділитися досвідом, А. Бєльський вирішив, створивши Регіональну творчу лабораторію з проблем пластичного театру. Тим самим підтверджуючи давно сказане про нього: якщо Бєльський не «шумить» - це не Бєльський. Хоча сам Олександр Гнатович підкреслює, що ніякої Америки він тут не відкрив:

- Ще за часів Союзу існувала така лабораторія, де актори і режисери проходили пластичний і музично-пластичний тренінг. Але він був, кажучи простою мовою, поверхневим. Пам'ятаєте фільм «Начальник Чукотки»?

 

Там американці продавали грамофонні труби без грамофона. Так і нам в тій лабораторії викладали якісь ази без урахування «основного апарату». Через десять років, вже створивши власну школу і пройшовши відносну систему виховання «Вогненної Квітки», я зрозумів, що це таке. Підходити до цієї методики, не знаючи основ більш глибокого розуміння психотехніки, не можна. 

 

Якщо ви хочете щось продати або купити, дошка оголошень - це якраз те, що вам потрібно. На сайті http://ukrbbs.lg.ua/ ви можете дізнатися більш детальну інформацію, яка може вас зацікавити. Портал досить таки відомий і великий, тому ви без проблем зможете продати або ж знайти те, що вам так необхідно, тому заходьте.

Оставить комментарий

Введите имя

Введите имя

Введите текст комментария

Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Введите текст с картинки

Труппа весь состав

Евгения Серебрякова

Народ. артистка Украины

Николай Ластовецкий

Народ. артист Украины

Контакты

Адрес: г. Сумы 03135 пл. Театральная 1

Тел: (542) 22-10-17

Театр — это не рассказ о любви, это она сама — любовь. И значит, вас двое: ты и зритель

Михаил Щепкин

История

В 1933 году как первый передвижной рабоче-крестьянский театр основали Сумской театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина в Лубнах. Данная труппа еще перед войной являлось основным ядром музыкально-драматического театра имени Михаила Семеновича Щепкина на Украине...